#WięcejZdrowia
#WięcejWolności

Cześć, jestem Dariusz Młynarski

Pomagam tym, którzy szukają czegoś więcej w życiu „robić” lepsze zdrowie i przybliżać się do wolności finansowej.

W życiu, dbaniu o zdrowie i biznesie – dzielę się tym, co działa.

Z
Jestem znany z chłodnego umysłu, skupionego na konkretach, faktach i zrozumieniu.
Z

Potrafię zrozumiale przekazywać wiedzę. W pracy z ludźmi skupiamy się na prostocie i szybkim starcie.

Z

Sam nie lubię podlegać manipulacji, dlatego puszczam w świat wyłącznie uczciwe informacje, bez lania wody.

Kilka faktów

  • Prawie 30 lat w sprzedaży.
  • Ponad 20 lat w sprzedaży produktów prozdrowotnych i medycznych.
  • 17 lat w marketingu sieciowym, jeden z pionierów polskiego bioaktywnego kolagenu.
  • W 2010 stałem się współzałożycielem własnej firmy MLM, WellU, sprzedającej skuteczne produkty dla zdrowia i urody, będące rozwinięciem nauki o kolagenie

Co robię

WellU

WellU to polsko-szwajcarski biznes w marketingu sieciowym, której mam zaszczyt być współzałożycielem i wspólnikiem.

Oferta firmy to kosmeceutyki oparte na peptydach kolagenu rybiego (marka LARENS), dodatki żywieniowe (NUTRIVI) oraz żywność funkcjonalna wspomagająca budowanie pięknej sylwetki (SLIM FOOD).

wellu - polska firma marketingu sieciowego
Zdrowy Po 40-ce

Zdrowy Po 40-ce

Serwis internetowy pomagający ludziom świadomym i biorącym odpowiedzialność za własne zdrowie, by mając 40 i więcej lat cieszyli się dobrym samopoczuciem i sprawnością. Serwis służy zarówno tym, którzy już są w wieku średnim, jak tym, którzy niebawem w nim będą. Strona dostarcza wiedzy i produktów wspomagających.

Książka „Marketing Sieciowy Dla Realistów”

Moja pierwsza książka adresowana do osób działających w branży marketingu sieciowego. Mówią, że może pomóc oszczędzić nawet 5 lat uczenia się na własnych błędach. Książka podpowiada między innymi: jak wybrać „swoją” firmę MLM, co robić, aby był to biznes rozwijający się i dający wolność oraz jak radzić sobie, gdy nie wszystko idzie jak należy.

Cześć, z tej strony Dariusz Młynarski

Moja przygoda ze sprzedażą rozpoczęła się od ubezpieczeń na życie w latach 90-tych ubiegłego wieku, jeszcze w czasie studiów. Krótko potem zostałem brokerem ubezpieczeniowym, jednym z pierwszych w Polsce po wielkiej przebudowie tej branży.

Jednak ubezpieczenia, na dłuższą metę, to nie mój świat.

W 1998 roku jako rodzina zostaliśmy klientami branży wellness, kupiliśmy urządzenie, które bardzo pomogło w naszej rodzinie. Krótko potem postanowiłem, że rozpocznę współpracę z firmą, która je stworzyła. I tak stałem się doradcą ds produktów medycznych dla firmy Bemer Group International. 

Potem doszły produkty wzbogacające dietę, wyłącznie takie, których sam z przekonaniem używałem. W międzyczasie odbyłem mnóstwo szkoleń i wysłuchałem mnóstwa wartościowych wykładów, z których wiedza dzielę się z klientami.

Sprzedaż prowadzę sprzedawałem na tradycyjnych prezentacjach oraz online, przez własny system internetowy. 

 

Marketing sieciowy

W 2003 roku znalazłem się w dobrym towarzystwie, miejscu i czasie – bliscy współpracownicy zaczęli rozkręcać pionierski interes z naturalnym kolagenem z ryb, a ja stałem się jednym z pierwszych dystrybutorów w pierwszej kolagenowej firmie na rynku. 

Zacząłem uczyć się marketingu sieciowego, będąc już wrzuconym do głębokiej wody. 

MLM to kontrowersyjna branża.

Biznes ten uprawiany we właściwy sposób może dać prawdziwą wolność i fantastyczny styl życia. Z drugiej strony mówi się o sektach, praniu mózgów i piramidach finansowych. Cóż, każde zjawisko mające znaczący wpływ na rzeczywistość znajduje swoich fanów i wrogów.

Doświadczyłem zarówno jasnej jak ciemnej strony tej branży. Wiem jak jest na wozie, wiem też, jak jest pod wozem. 

 

Grunt to rozumieć zasady i korzystać z nich w mądry sposób. Śmiem twierdzić, że jestem osobą, która rozumie je dość dobrze. 

Teraz jestem współwłaścicielem polskiej firmy łączącej moje dwie ulubione rzeczy – pomaganie ludziom „robić zdrowie” oraz marketing sieciowy w wydaniu, o którym mówią „najbardziej etyczny biznes w MLM”.

Zajmuję się marketingiem sieciowym od praktycznej strony, jestem odklejony od emocjonalnych mechanizmów wpływania na ludzi. Gość biegający po scenie i wykrzykujący motywujące hasła, to nie ja.

Wolę skupiać się na faktach, liczbach i trendach. Szukam odpowiedzi na pytania co działa a co nie. 

A potem dzielę się tym ze światem.

 

Prywatnie

Mieszkam w Gdyni. Mam dwoje nastoletnich dzieci, które w tym, co robię widzą sens i wspieramy się nawzajem.

Bardzo lubię się ruszać, choć nie uprawiam regularnie żadnego konkretnego sportu. Jeżdżę na rolkach, na rowerze, ćwiczę na siłowni, biegam po lasach (bo raczej Runmagedon niż maraton 🙂

Jestem zapalonym żeglarzem – przebywanie na wodzie to najwyższa forma odpoczynku wynaleziona przez człowieka. Mam na swojej liście rzeczy do zrobienia między innymi kilka rejsów po ciekawych miejscach. 

Zapisz się na mój newsletter

Podaj imię i adres email i dopisz się do newslettera

Pin It on Pinterest

Produkty w koszyku