Witaj, Drogi Czytelniku!

Jestem przedsiębiorcą. Przez większość dorosłego życia uprawiam działalność dla zdrowia i urody w rożnych formach sprzedaży bezpośredniej.

Dzięki wiedzy, dobrym nawykom (choć bez rewolucji) i porządnym produktom do których miałem dostęp, udało mi się w średnim wieku zachować pełną sprawność – dlatego dzielę się tym, co działa dla mnie.

Najkrócej, co robię:

  • Pomagam poprawiać zdrowie – dzieląc się wiedzą i sprzedając najskuteczniejsze produkty wspomagające.
  • Pomagam zwiększać poziom wolności finansowej – poprzez budowanie skutecznych biznesów w swojej branży.

Marketing sieciowy

W marketingu sieciowym jestem aktywny od 1999 roku. Zetknąłem się z wieloma firmami i programami współpracy, sprawdziłem na sobie działanie setek produktów z branży wellness. W każdej firmie, o którą się otarłem byłem zawsze tym, który wszystko analizował oraz próbował zrozumieć, co działa, a co nie. Byłem tym, który rozumiał działanie planów prowizyjnych i zasad współpracy.

Byłem między innymi jednym z pierwszych liderów w dystrybucji produktów z kolagenem poprzez MLM.

Prywatnie

Mieszkam w Gdyni. Mam dwoje nastoletnich dzieci, które w tym, co robię widzą sens i wspieramy się nawzajem.

Choć nie uprawiam na stałe żadnego konkretnego sportu, to bardzo lubię się ruszać. Często jeżdżę na rolkach, na rowerze, trochę ćwiczę na siłowni.

Jestem żeglarzem, póki co głównie mazurskim, jednak moim celem jest zdobycie uprawnień sternika morskiego. Marzą mi się rejsy po pięknych zakątkach świata.

Moje projekty

WellU

WellU to polsko-szwajcarski biznes w marketingu sieciowym, której mam zaszczyt być współzałożycielem i wspólnikiem.

Oferta firmy to kosmeceutyki oparte na peptydach kolagenu rybiego (marka LARENS), dodatki żywieniowe (NUTRIVI) oraz żywność funkcjonalna wspomagająca budowanie pięknej sylwetki (SLIM FOOD).

wellu - polska firma marketingu sieciowego
Zdrowy Po 40-ce

Zdrowy Po 40-ce

Serwis internetowy pomagający ludziom świadomym i biorącym odpowiedzialność za własne zdrowie, by mając 40 i więcej lat cieszyli się dobrym samopoczuciem i sprawnością. Serwis służy zarówno tym, którzy już są w wieku średnim, jak tym, którzy niebawem w nim będą. Strona dostarcza wiedzy i produktów wspomagających.

Książka „Marketing Sieciowy Dla Realistów”

Moja pierwsza książka adresowana do osób działających w branży marketingu sieciowego. Mówią, że może pomóc oszczędzić nawet 5 lat uczenia się na własnych błędach. Książka podpowiada między innymi: jak wybrać „swoją” firmę MLM, co robić, aby był to biznes rozwijający się i dający wolność oraz jak radzić sobie, gdy nie wszystko idzie jak należy.

Ostatnio napisałem…

Kiedy Facebook zablokuje konto reklamowe

A więc masz na Fejsbuniu konto, konto reklamowe i budujesz tam swój mniejszy lub większy biznes. Zrobiłeś wszystko jak trzeba. Fejsbunio buduje Ci grupy docelowe złożone z Twoich klientów i o-mało-co-klientów. Bloga nie masz, bo nie umiesz zrobić, albo Ci się nie...

czytaj dalej

Wspaniały rok 2017. A jak u Ciebie?

Tak, wiem, aktualnie mnóstwo ludzi pisze o swoich świąteczno-noworocznych przemyśleniach i może być tak, że już Ci się nie chce czytać kolejnego dzieła literatury potocznej z tej serii. Niestety, moje życzenia noworoczne dla Ciebie znajdziesz dopiero pod koniec tego...

czytaj dalej

Prosta metoda na większą skuteczność

Aby w pełni skorzystać z treści tego wpisu, warto najpierw przeczytać poprzedni, o ten. Więc jeśli go jeszcze nie znasz, przeczytaj koniecznie (klik). Już? Zatem wiadomym jest, że podstawą osiągania każdego efektu jest trzymanie się procesu, czyli krok po kroku...

czytaj dalej
Produkty w koszyku