Zdrowy Po 40-ce

Cześć,
jestem Dariusz Młynarski

Promuję premium produkty dla zdrowia i urody i pomagam budować etyczny biznes w branży. W biznesie i „przewlekłym zdrowiu” – dzielę się tym, co działa.

Z

Chłodny umysł, skupiony na konkretach, faktach i zrozumieniu.

Z

Potrafię zrozumiale przekazywać wiedzę. W pracy z ludźmi skupiam się na prostocie i szybkim starcie.

Z

Puszczam w świat wyłącznie uczciwe informacje, bez lania wody.

  • Prawie 30 lat w sprzedaży.
  • Ponad 20 lat w sprzedaży produktów prozdrowotnych i medycznych.
  • 17 lat w marketingu sieciowym, jeden z pionierów polskiego bioaktywnego kolagenu.
Zdrowy Po 40-ce

Sprzedaż

Moja przygoda ze sprzedażą rozpoczęła się od ubezpieczeń  w latach 90-tych ubiegłego wieku, jeszcze w czasie studiów. Krótko potem zostałem brokerem ubezpieczeniowym, jednym z pierwszych w Polsce po wielkiej przebudowie tej branży.

Jednak ubezpieczenia, na dłuższą metę, to nie mój świat.

W 1998 roku, jako rodzina zostaliśmy klientami branży wellness – kupiliśmy urządzenie, które bardzo pomogło w naszej rodzinie. Krótko potem postanowiłem, że rozpocznę współpracę z firmą, która je stworzyła. I tak stałem się doradcą ds produktów medycznych dla firmy Bemer Group International. 

Potem doszły produkty wzbogacające dietę, wyłącznie takie, których sam z przekonaniem używałem. W międzyczasie odbyłem mnóstwo szkoleń i wysłuchałem mnóstwa wartościowych wykładów, z których wiedza dzielę się z klientami.

Sprzedaż prowadzę na tradycyjnych prezentacjach oraz online. 

 

Zdrowy Po 40-ce
Zdrowy Po 40-ce

Marketing sieciowy

W 2003 roku znalazłem się w dobrym towarzystwie, miejscu i czasie – bliscy współpracownicy zaczęli rozkręcać pionierski interes z naturalnym kolagenem z ryb, a ja stałem się jednym z pierwszych dystrybutorów w pierwszej kolagenowej firmie na rynku. 

Zacząłem uczyć się marketingu sieciowego, będąc już wrzuconym do głębokiej wody. 

MLM to ciekawa branża. Biznes ten, uprawiany we właściwy sposób może dać prawdziwą wolność i fantastyczny styl życia. Z drugiej strony mówi się o sektach, praniu mózgów i piramidach finansowych. Ja miałem okazję doświadczyć zarówno jasnej jak ciemnej strony tej branży.

Natomiast grunt, to rozumieć zasady i używać ich mądrze. 

 

Teraz jestem współwłaścicielem polskiej firmy łączącej moje dwie ulubione rzeczy – pomaganie ludziom „robić zdrowie” oraz marketing sieciowy w wydaniu, o którym mówią „najbardziej etyczny biznes w MLM”.

Zajmuję się marketingiem sieciowym od praktycznej strony, jestem totalnie odklejony od emocjonalnych mechanizmów wpływania na ludzi i manipulacji nimi. Gość biegający po scenie i wykrzykujący motywujące hasła, to nie ja.

Wolę skupiać się na faktach, liczbach i trendach. Szukam odpowiedzi na pytania co działa a co nie. 

A potem dzielę się tym ze światem.

 

Zdrowy Po 40-ce
Zdrowy Po 40-ce

Prywatnie

Mieszkam w Gdyni. Mam dwoje nastoletnich dzieci, które w tym, co robię widzą sens i wspieramy się nawzajem.

Bardzo lubię się ruszać, choć nie uprawiam regularnie żadnego konkretnego sportu. Jeżdżę na rolkach, na rowerze, ćwiczę na siłowni, biegam po lasach (bo raczej Runmageddon niż maraton).

Jestem żeglarzem – przebywanie na wodzie to dla mnie najwyższa forma odpoczynku wynaleziona przez człowieka. Także forma bycia „tu i teraz”, czego uczę się chętnie i ciągle. 

Mam na swojej liście rzeczy do zrobienia między innymi kilka rejsów po ciekawych miejscach. 

Produkty w koszyku