Marketing sieciowy dla realistów. Merytoryczna książka o MLM.

Marketing Sieciowy – Jak Tworzyć Rosnące i Stabilne Dochody w Biznesach MLM

Marketing Sieciowy dla Realistów to merytoryczny podręcznik, wolny od bzdur, napisany przez Polaka na bazie polskich doświadczeń.

Ta książka może pomóc zaoszczędzić nawet 5 lat uczenia się na własnych błędach

Marketing Sieciowy Dla Realistów

Dlaczego, po co i dla kogo powstała ta książka

Marketing sieciowy to szansa stworzenia fantastycznego stylu życia. Szansa stworzenia źródła dochodu o wysokim stopniu pasywności, zarabianego w sposób automatyczny. Także wtedy, gdy już nie pracujesz. Szansa osiągnięcia wolności finansowej, czasowej i terytorialnej. Możesz pracować z kim chcesz, gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Wszystko to praktycznie bez ryzyka.

Osiągniecie tego wymaga robienia właściwych rzeczy, we właściwy sposób, przez odpowiednio długi czas.

To z kolei wymaga wiedzy, umiejętności i właściwych nawyków. Uczysz się tego przez edukację i korzystanie z różnych form pomocy.

Świetnie! Marketing sieciowy, co do zasady, jest wyposażony w elementy wsparcia i edukacji. We wszystko, co jest potrzebne, by od początku robić we właściwy sposób. Tak bardzo często jest, ale… w rzeczywistości często bywa inaczej.

Często, zbyt często początkujący są pozostawiani samym sobie, bez odpowiedniego wsparcia

Znam to, byłem w takiej sytuacji kilka razy.

Dlaczego tak się dzieje? Powody bywają różne, dla przykładu:

 • Trafiasz do organizacji pozbawionej właściwego systemu pomocy i edukacji.
 • Linia sponsorska jest słaba. Brakuje w niej doświadczonych ludzi dających potrzebną pomoc.
 • Dostępne materiały szkoleniowe i metody pracy są z innej bajki, z obcego rynku i nie sprawdzają się w naszych warunkach.

Jeśli jesteś w takim położeniu, masz kłopot. Chcąc osiągnąć sukces, trzeba na własną rękę szukać sposobów i testować różne metody pracy. Jest się skazanym na uczenie się na własnych błędach.

Żeby zaś błędów było jak najmniej, warto się dużo uczyć zasad rządzących tym biznesem, by następnie moc je wprowadzić w życie. A jeśli nauka, to między innymi KSIĄŻKI.

Na rynku nie ma zbyt wielu książek na temat marketingu sieciowego. Większość tych, które są dostępne, zostały napisane przez ludzi, za którymi stoją miliony zarobionych dolarów. Właśnie, dolarów. Nie złotówek.

Spora część dostępnych książek to tłumaczenia autorów amerykańskich

Innymi słowy, zostały one napisane przez ludzi, którzy swoje organizacje tworzyli w zupełnie  innym świecie. Na innym rynku. W innej kulturze.

Merytorycznie te książki są w porządku. Jednak z jakichś powodów Polacy tej wiedzy „nie kupują”, poza nielicznymi wyjątkami.

Być może dlatego, że nasz naród pełen jest osób w typie „ja”. To my sami najlepiej wiemy, co jest dla nas najlepsze (tak nam się przynajmniej wydaje). Przecież nie będzie nam jakiś Amerykanin tłumaczył, jak mamy postępować!

Ponadto, spora część wspomnianych książek utrzymana jest w emocjonalnym, „amerykańskim” stylu. Twierdzę, że właśnie ta „amerykańskość” jest powodem, dla którego wielu Polaków nie stosuje zawartej w tych książkach wiedzy.

Dlatego postanowiłem stworzyć książkę napisaną przez Polaka dla Polaków, na bazie polskich doświadczeń

Napisaną w sposób konkretny i merytoryczny. Trafiającą do ludzi, którzy oczekują konkretów. Którzy potrzebują żeby im ktoś w prosty sposób wytłumaczył, o co w tym biznesie chodzi. Kto pokaże, jak w marketingu sieciowym zarobić pierwsze 10.000 zł miesięcznie. Ponieważ na samym początku przemawia to do nas lepiej, niż miliony dolarów.

Jeżeli Twoja sytuacja jest bliska jednej z poniższych:

 • Zaczynasz lub rozważasz rozpoczęcie współpracy z firma marketingu sieciowego. Chcesz podjąć właściwe decyzje z kim i z jaką firmą współpracować.
 • Jesteś początkujący w marketingu sieciowym i potrzebujesz konkretnej wiedzy, jak poprawnie zacząć i jakich unikać błędów.
 • Jesteś już liderem organizacji w MLM i potrzebne Ci są materiały edukacyjne dla Twoich współpracowników.
 • Działasz już jakiś czas masz w MLM i masz kryzys. Zastanawiasz się, czy robisz to we właściwy sposób i szukasz sposobów na korektę.

… zostań moim czytelnikiem. „Marketing sieciowy dla realistów” pomoże Ci osiągać lepsze efekty, szybciej i unikniesz uczenia się na własnych błędach.

Darmowy fragment

PDF z darmowymi fragmentami książki powie Ci więcej o jej zawartości, stylu pisania i wartości.

Czego się dowiesz z książki

Skrócony spis rozdziałów książki i poruszanych w nich tematów

 • ZACZNIJ OD WIZJI KOŃCA.
  Pragniesz zmian w życiu? Warto wiedzieć, do czego zmierzasz. Przywołaj marzenia, a potem do określ kierunek i cel. Naucz się rozmawiać o marzeniach i celach z ludźmi.
 • DLACZEGO MARKETING SIECIOWY.
  Jakie unikalne korzyści może dać Ci dobrze zbudowany biznes w marketingu sieciowym.  Czym te korzyści różną się od efektów osiągalnych w innych rodzajach biznesu. Dzięki tej wiedzy podejmiesz najlepszą decyzję. Pomoże Ci w rozmowach z przyszłymi kandydatami do współpracy.
 • JAK WYBRAĆ NAJLEPSZĄ DLA SIEBIE FIRMĘ MARKETINGU SIECIOWEGO.
  Co warto wziąć pod uwagę wybierając swój biznes MLM. Co jest kompletnie nieistotne, pomimo, że jest często używanym argumentem. Jeśli jesteś na etapie poszukiwań, ta wiedza pomoże Ci wybrać najlepszą dla Ciebie firmę. Jeśli już działasz w MLM, pomoże Ci zweryfikować podjętą decyzję oraz uporządkować fakty które pokazujesz swoim kandydatom.
 • CZEGO LEPIEJ UNIKAĆ SZUKAJĄC DLA SIEBIE BIZNESU.
  Unikniesz wpadki dzięki wiedzy o nieuczciwych biznesach w opakowaniu etycznych firm. O piramidach finansowych i innych pułapkach mogących pochłonąć pieniądze i zniszczyć reputację oraz jak je odróżnić od etycznego biznesu.
 • JAK ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ Z FIRMĄ W MARKETINGU SIECIOWYM.
  Poznaj pięć etapów optymalnego rozpoczynania działalności. Tak właśnie warto postępować samemu oraz z nowymi partnerami w biznesie.
 • KOMPLETNY I OPTYMALNY PROCES BUDOWANIA BIZNESU MLM.
  Sześć etapów, które powtarzane regularnie i z odpowiednią intensywnością, sprawiają, że sukces staje się nieunikniony.
 •  JAK WZMACNIAĆ I USTABILIZOWAĆ STWORZONY BIZNES.
  Poznaj cztery przydatne nawyki, które sprawią, że raz stworzony biznes MLM przetrwa pokolenia.
 • CO MA DECYDUJĄCY i NAJSZYBSZY WPŁYW NA ROZWÓJ TWOJEGO BIZNESU.
  Jak traktować statystyki oraz liczby, nawet (a nawet tym bardziej), jeśli ich nie lubisz.

Dla kogo jest „Marketing Sieciowy Dla Realistów”

Dla każdego miłośnika marketingu sieciowego, jednak SZCZEGÓLNIE przyda Ci się, jeśli:

R

Zastanawiasz się, czy i jak zacząć działać w branży MLM

Książka pomoże Ci podjąć najlepsze dla Ciebie decyzje co do wyboru oferty, organizacji i sponsora.

R

Działasz w MLM i przeżywasz "trudny moment"

Nie zawsze sprawy będą szły po Twojej myśli. Mając wiedzę z książki będziesz wiedział jak postępować i nastawić się mentalnie, gdy dopadnie Cię trudny moment.

R

Już działasz w MLM, ale jeszcze nie osiągasz sukcesów

Dowiesz się, jak wystartować poprawnie oraz co i jak robić by szybko osiągać pożądane efekty.

R

Jesteś liderem w marketingu sieciowym

Podczas szkoleń i pracy z zespołem przyda Ci się jako niezależne źródło, punkt odniesienia i potwierdzenie tego, czego uczysz swój zespół.

Czytelnicy o książce

 

Co mówią o książce ci, którzy już ją przeczytali.

profile-pic

Panie Dariuszu dziękuję za ogrom wiedzy, którym zechciał się Pan podzielić !. Książka stała się dla mnie niejako drogowskazem, gdyż zawiera wiele cennych rad i wskazówek. Jestem dopiero na początku swojej przygody z branżą MLM i mam nadzieję, że uda mi się poznaną wiedzę zastosować z sukcesem w praktyce.

Iga Krzymowska

DLA TYCH, KTÓRZY CHCĄ OD ŻYCIA CZEGOŚ WIĘCEJ!

profile-pic

Książka jest swoistym przewodnikiem dla osób rozpoczynających swoją działalność biznesową w branży MLM. Jest równocześnie rzetelną instrukcją dla tych, którzy mimo podejmowanych wysiłków nie odnoszą sukcesów w branży. Jest bardzo rzeczowa i pozbawiona manipulacji emocjami. Pokazuje i uczy ,czym naprawdę jest MLM. Jest napisana prostym i zrozumiałym językiem. Ktoś, kto dokładnie się z nią zapozna , zrozumie jak wielki potencjał tkwi w tej branży. Książka zawiera wszystkie niezbędne informacje poukładane w odpowiedniej kolejności, które wystarczy konsekwentnie stosować, aby odnieść sukces. Samodzielne dojście do tej wiedzy i takiego zrozumienia Marketingu Sieciowego , zajęło mi ponad 5,5 roku ! Książkę serdecznie rekomenduję tym wszystkim, którzy chcą od życia czegoś więcej 🙂

Ryszard Szerechan - Przedsiębiorca, pasjonat MLM.

Zawsze pod ręką

profile-pic

Zainteresował mnie tytuł, pomyślałam ,że w końcu przeczytam o tym , że MLM to tez praca ,która wymaga ciągłej aktywności i na sukces-szeroko pojęty- trzeba zapracować,czasem ciężko. Ksiazka pomogla mi uświadomić Sobie i wyartykułować pewne przeczucia ,których bylam swiadoma ale nie umiałam ich nazwać. Rozdzial dotyczący odpowiedzialności i świadomość decyzji jest jednym z ważniejszych. Pomaga mi ta wiedza w rozmowach z potencjalnymi współpracownikami, od początku staram się żeby wiedzieli że to czy im się powiedzie zależy od nich. Rozdział dotyczący weryfikacji firmy w momencie gdy szukasz czegos dla Siebie jest bardzo pomocny. Porzadkuje i zwraca uwagę na rzeczy ważne dla osób ,które dopiero wchodzą w swiat MLM,jak i dla tych, które gdzies po drodze się pogubiły i szukają jakiegoś rzetelnego punktu odniesienia. Kontrakt- to kolejny rozdział który pokazuje jak ważne jest ustalenie zasad w ramach współpracy- dał mi do myślenia i pomału nabieram przekonania , że gdy się z kims umawiam na współpracę to mogę bez oporów pytać jak,, idzie''. Uwazam ,że przeczytać powinien ją każdy kto chciałby ,,spróbować'' swoich sił w MLM. Zweryfikuje jego wyobrażenia i oczekiwania. Ja polecam każdemu by przeczytał,szczególnie osobom, z którymi pracuję lub chcę zacząć współpracę. Podoba mi się -oprócz treści 😉 - forma . Język prosty i zwięzły,bez niepotrzebnej , trudnej terminologii. Laik zrozumie o co chodzi i jak się poruszać w swiecie MLM.

Ewa Szostek

Wnikliwy przewodnik po świecie MLM

profile-pic

Książka Dariusza to wnikliwy przewodnik po świecie MLM. Nie jest jednak wprowadzeniem w temat dla początkujących. (…) Jest to pozycja dla osób nieco zaawansowanych i zarazem pewnych tego, co chcą robić w życiu. Z drugiej strony – dla osób, które szukają pomocy, jak to zrobić i jak być się bardziej skutecznym na ścieżce MLM.

Z całą pewnością jest to spojrzenie praktyka

profile-pic

Darek posiada niezwykle interesujące połączenie umiejętności: bogate doświadczenie w sprzedaży, łatwość nawiązywania relacji, analityczny umysł i dobre rozumienie, a wręcz pasję do technologii. Ta unikalna mieszanka, poparta bardzo dogłębnym zrozumieniem branży MLM i wieloletnią aktywną obecnością w niej, stawia go na pozycji osoby łączącej różne światy - tłumaczącej języki i wartości w nich obowiązujące. Polecam książkę Darka, ponieważ z całą pewnością jest to spojrzenie praktyka, który ma okazję doświadczać Multi-Level Marketingu z wielu stron.”

Gorąco Polecam !!!

profile-pic

Gorąco Polecam !!! Swietnie się czyta, bardzo zrozumiały styl nawet dla kogoś kto nie jest znawcą MLM. Dzięki tej książce udało mi się usystematyzować wiedzę oraz zrozumieć co robilem dobrze oraz dlaczego pewne rzeczy kompletnie mi nie wychodziły.

Tomasz Kubica - Lider w firmie WellU

Solidna dawka KONKRETNEJ wiedzy

profile-pic

Jest dzisiaj wiele osób, które wciąż nie rozumieją istoty MLM’u. Marketing Sieciowy daje niesamowite możliwości rozwoju i zysku, ale trzeba wiedzieć, jak się w nim odnaleźć i co zrobić, żeby nasze działania przynosiły pożądane rezultaty. Książka Darka jest świetnym przewodnikiem, swoistą mapą poruszania się w tym obszarze. Pozycja obowiązkowa dla każdego, kto myśli poważnie o Sukcesie, nie tylko w tej dziedzinie!

Jestem po pierwszym czytaniu

profile-pic

Jestem po pierwszym czytaniu (jak ustawa) , przede mną następne 🙂 Wiem że będę do niej wracał wielokrotnie. Ta książka otwiera oczy i zwraca uwagę na rzeczy dotychczas niezauważalne i pomijane. Dziękuję Darku za tę pozycję i wiem że z czystym sumieniem mogę ją polecać moim przyszłym współpracownikom - pomoże nam wszystkim we współpracy i porozumieniu Jeszcze raz Dziękuję

Jarek Krzyczmonik - Staram się być dobrym człowiekiem

Autor

Kim jest Dariusz Młynarski

W marketingu sieciowym jestem aktywny od 1999 roku. Jako dystrybutor byłem zawsze tym, który wszystko analizował oraz próbował zrozumieć, co działa, a co nie. Który najlepiej rozumiał działanie planów prowizyjnych i zasad współpracy.

Kiedy mój przyjaciel zaproponował mi współtworzenie nowej firmy MLM, nie zastanawiałem się długo. Jestem między innymi architektem platformy biznesowej oraz autorem planu prowizyjnego. Część czasu spędzam wewnątrz firmy rozwijając rozwiązania technologiczne, część na rynku, wśród naszych Biznespartnerów i klientów.

Prywatnie jestem ojcem dwójki nastoletnich dzieci. Jestem zapalonym żeglarzem, póki co głównie mazurskim, jednak moim celem jest zdobycie uprawnień sternika morskiego. Marzą mi się rejsy po pięknych zakątkach świata.

Zamów książkę

Książki o MLM. Marketing sieciowy dla realistów. Gdynia.

Cena: 77 zł

Wysyłka gratis na terenie Polski

Produkty w koszyku