152x200Na początku chciałem napisać jeden artykuł zainspirowany treścią preczytanego rozdziału tej książki, bowiem było to dokładnie to, co chciałbym powiedzieć moim obecnym i potencjalnym partnerom w marketingu sieciowym.

W miarę czytania doszedłem do wniosku, że musiałbym przepisać całą książkę, bo ten facet po prostu trafia w dziesiątkę. Ten gość zainspirował mnie do pisania bloga. Zainspirował mnie do założenia kanału na YouTube. Zainspirował mnie, by siadać i pisać lub nagrywać filmy z wiadomościami, które chcę Wam przekazać tam, gdzie akurat się znajduję – akurat piszę z Rosji, z Moskwy, podczas przesiadki na lotnisku 🙂 Poznajcie Randy’ego Gage’a!

Z pełnym przekonaniem rekomenduję kolejne wydanie jego książki – poradnika dla osób zajmujących się lub mających się zająć marketingiem sieciowym. To po prostu kwintesencja, w dodatku całkiem dobrze wpasowana w realia polskiego rynku. Wynika to zapewne z tego, że Randy ma ogromne struktury także w naszej części świata (w Rosji i Ukrainie) i dość dobrze rozumie mentalność Słowian.

Ponadto – reguły opisywane przez niego w książce są uniwersalne. Nie ma sensu twierdzenie, że „tutaj to jest inaczej”, bowiem to jest jak z jazdą samochodem: style jazdy są różne, ale wszędzie kierownica i pedały są w podobnym miejscu. Wszędzie trzeba robić z grubsza to samo, by pojechać autem. Wszędzie, jeśli zjedziesz na niewłaściwą stronę jezdni, rozwalisz się.

Podobny poziom uniwerslaności ma w mojej opinii poradnik Randy’ego Gage’a.

Nie czytaj dalej, po prostu KUP PORADNIK.

Produkty w koszyku

WellU

Rodzima firma marketingu sieciowego,  której jestem współzałożycielem. Etyczny, prosty i dochodowy biznes w branży wellness.

Zdrowy Po 40-ce

ZdrowyPo40.pl sprzedaje skuteczne kosmetyki i dodatki żywieniowe pomoce w zachowaniu zdrowia i młodego wyglądu i dostarcza wiedzy, jak to robić skutecznie.

Książka

Moja pierwsza książka adresowana do osób działających w branży marketingu sieciowego. Mówią, że może pomóc oszczędzić nawet 5 lat uczenia się na własnych błędach.