Załóżmy, że używasz WordPressa do publikacji witryny swojej firmy. Masz tam, dla przykładu, zamkniętą strefę dla swoich klientów, którzy po zalogowaniu mają dostęp do przeznaczonych dla nich materiałów. Chcesz, aby klienci po rejestracji na stronie automatycznie trafiali na listę mailingową?
Do mailingów używam naszego polskiego NetMailera, który jest bardzo dobry i relatywnie tani – instalowany jest bowiem na moim własnym serwerze, płaci się za niego RAZ i koniec. Za jednorazową opłatę mamy narzędzie do tworzenia i zarządzania dowolną ilością list.
Mamy w Polsce człowieka, który własny marketing uprawia używając WordPressa i dość dobrze wie, co jest w tym celu potrzebne. Jeśli prowadzisz stronę, na której sprzedajesz dostęp do treści lub produkty niematerialne, polecam produkty Michała Jaworskiego. Michał  (www.uppress.pl) napisał już kilka świetnych jakościowo wtyczek (o których osobno) przydatnych dla polskiego marketera.
Niedawno ujrzała światło dzienne wtyczka o nazwie „Subskryber” – w chwili pisania tego tekstu jeszcze wersja beta, ale już można ją nabyć. Subskryber  skutecznie integruje WordPressa na razie z Netmailerem i FUMP’em. W przyszłości ma obsługiwać inne polskie systemy mailingowe.
Za pomocą Subskrybera osiągnąłem pożądany od dawna efekt – gdy na stronie zostaje zarejestrowany użytkownik (samodzielnie, poprzez zakup produktu lub przez administatora), trafia on automatycznie na zdefiniowaną w ustawieniach listę w Netmailerze.
Wtyczka zasługuje na dobre słowo i promocję w polskim internecie, co robię z satysfakcją – subskrybera możesz nabyć za śmieszne pieniądze tutaj!

Link do wtyczki SUBSKRYBER

0
Produkty w koszyku