Uważaj, co masz w głowie i nie dyskutuj z prawami fizyki

Dariusz Młynarski

24 września 2010

Najpowszechniejszą chorobą naszych czasów jest BRAK KASY, czyż nie? Najpowszechniejszą przyczyną braku kasy jest… no właśnie, co takiego jest jej przyczyną?
Gdy zapytasz przeciętnego człowieka, co różni człowieka sukcesu od „zwykłego” człowieka, najczęściej usłyszysz, że różnica to ilość pieniedzy, stan konta. Mało kto rozumie, że stan konta jest tak naprawdę SKUTKIEM a nie istotą tej różnicy.  Podstawowa różnica, która powoduje, że nieliczni bogacą się nieustannie, podczas gdy inni pomimo usilnych „starań” pozostaja w biedzie lub przeciętności polega bowiem na tym, że ludzie różnią się MENTALNOŚCIĄ. Mentalność zaczyna się zaś od tego, o czym myślimy, czym wypełniony jest Twój umysł.

The Secret – jesteś twórcą swojej rzeczywistości

Nic nie wyjaśni Ci tego lepiej, niż znany od kilku lat film (i książka pod tym samym tutułem): SEKRET (The Secret). Namawiam, abyś kupił sobie ten film przez internet (kosztuje kilkadziesiąt zł) i miał dla siebie oryginał. To na tyle wartościowy materiał, że warto go mieć, wracać do niego a także szerzyć wokół siebie. Wiele się w Twoim zyciu zmieni, kiedy zaczniesz używać tej wiedzy.
Oto link do sklepu, gdzie możesz nabyć SEKRET w oryginale.
Tutaj zaś możesz obejrzeć film w internecie, po polsku.

A co mają do tego prawa fizyki?

Być może wiesz już co nieco o mocy afirmacji, wpływu sposobu myślenia i uważasz, że to wszystko brednie nawiedzonych ludzi. Do pewnego momentu można było tak myśleć – jednak jeśli masz nieco poszanowania dla praw fizyki, dowiedz się, co ma na ten temat do powiedzenia oficjalna nauka. Wszak nie dyskutujesz z grawitacją i prawami fizyki, prawda? Wiesz, że one po prostu działają, bez zwględu na to, czy je znasz, czy nie, oraz co o nich sądzisz.
Piękne jest to, że kiedy je poznasz, możesz ich używać świadomie tak, aby przynosiły Ci korzyści.
„What The Bleep Do We (K)now” – ten tytuł można przetłumaczyć jako „Co my właściwie, k…a, wiemy”. Uważaj – to może zmienić wiele w Twoim życiu. Nie oglądaj, jeśli nie chcesz zmian.
Możesz obejrzeć tutaj, albo na moim kanale na Youtube.
What The Bleep… Down The Rabbit Hole (Co my, k…a, wiemy – w głąb króliczej nory) to rozszerzona wersja pierwszego filmu, zawierająca nieco więcej informacji.
Link to filmu na YouTube – tutaj.

Podziel się…

Uważasz, że to lanie wody? Czy też wręcz przeciwnie? Podziel się – zostaw komentarz i podziel się ze światem przez Facebooka lub inny portal społecznościowy.

Autor: Dariusz Młynarski

Cześć! Jestem przedsiębiorcą, sprzedaję skuteczne produkty dla zdrowia i urody i pomagam budować biznesy w naszej branży. Dzielę się tym, co działa!

Wpisy powiązane

[Motywacja] Refleksja po pięćdziesiątce

[Motywacja] Refleksja po pięćdziesiątce

Czołem! Dedykuję niniejszy wpis ludkom po 40-ce, którzy jeszcze nie osiągnęli w życiu tego, co się zamarzyło do tej pory, a jednocześnie, z jakiegoś powodu, nie walczą o to, bo potrzebna jest jakaś magiczna, jeszcze nie odkryta motywacja. Kolejne urodziny I kolejne w...

Wspaniały rok 2017. A jak u Ciebie?

Wspaniały rok 2017. A jak u Ciebie?

Tak, wiem, aktualnie mnóstwo ludzi pisze o swoich świąteczno-noworocznych przemyśleniach i może być tak, że już Ci się nie chce czytać kolejnego dzieła literatury potocznej z tej serii. Niestety, moje życzenia noworoczne dla Ciebie znajdziesz dopiero pod...

Komentarze

1 Komentarzy

1 komentarz

  1. Oliwia

    moim zdaniem robisz świetną robotę, znam oba filmy ale dzięki Tobie przypomniałam sobie o nich, dziękuję

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Produkty w koszyku