Kop w w tyłek w kierunku pozytywnych zmian

Dariusz Młynarski

17 stycznia 2012

Czym jest odpowiedzialność za swoje życie? Czy wina za problemy i odpowiedzialność to to samo? Kto odpowiada za to, że jesteś tam, gdzie jesteś? Niezależnie od tego, czy masz w życiu sukces, pieniądze, zdrowie, rodzinę, czy też jesteś nieudacznikiem, brak Ci szczęścia, nie masz pieniędzy etc – wiedz, że TAK CZY OWAK, jest to sukces, bowiem jesteś tam, gdzie tak naprawdę chcesz być.
Niektórzy potrzebują przysłowiowego kopa w tyłek, by coś się zmieniło. Ja należę do takich osób. Siedzą, marudzą, że coś jest nie tak. Szukają przyczyn w tzw. okolicznościach, czyli na zewnątrz. Są ofiarami losu, okoliczności, innych ludzi, państwa, systemu, rządu, męża, żony…. wybierz co chcesz, dopisz swoje.
Przyjęcie odpowiedzialności za siebie i swoje życie pomaga. O tym jest między innymi Trening EST.
Trening EST to w mojej opinii doprze zainwestowane kilka godzin. Wielka szkoda, że nie mogę wziąć udziału na żywo w takim treningu, gdyż nie odbywa się on już od wielu lat, ale… gdyby się odbywał,wziąłbym w nim udział na pewno. Jeśli jednak „przeżyjesz” tę książkę, zamiast ją tylko przeczytać, stwierdzisz być może, podobnie jak ja, że tak, coś się w umyśle dzieje.

Po co Ci to piszę?

Złote Myśli sprzedają „Księgę EST” która jest jakby sprawozdaniem z treningu. Polecam Ci ją, jeśli potrzebujesz coś zmienić w swym życiu, aby działało lepiej. Zobacz, przeczytaj opinie, kup i przeżyj.

Link do strony treningu EST

PS. Tak, to jest mój link partnerski do sklepu wydawnictwa Złote Myśli. Kiedy ją kupisz, zapłacą mi kilka złotych 🙂

Autor: Dariusz Młynarski

Cześć! Jestem przedsiębiorcą, sprzedaję skuteczne produkty dla zdrowia i urody i pomagam budować biznesy w naszej branży. Dzielę się tym, co działa!

Wpisy powiązane

[Motywacja] Refleksja po pięćdziesiątce

[Motywacja] Refleksja po pięćdziesiątce

Czołem! Dedykuję niniejszy wpis ludkom po 40-ce, którzy jeszcze nie osiągnęli w życiu tego, co się zamarzyło do tej pory, a jednocześnie, z jakiegoś powodu, nie walczą o to, bo potrzebna jest jakaś magiczna, jeszcze nie odkryta motywacja. Kolejne urodziny I kolejne w...

Wspaniały rok 2017. A jak u Ciebie?

Wspaniały rok 2017. A jak u Ciebie?

Tak, wiem, aktualnie mnóstwo ludzi pisze o swoich świąteczno-noworocznych przemyśleniach i może być tak, że już Ci się nie chce czytać kolejnego dzieła literatury potocznej z tej serii. Niestety, moje życzenia noworoczne dla Ciebie znajdziesz dopiero pod...

Komentarze

1 Komentarzy

1 komentarz

  1. Łukasz Kamiennik, TC

    Mocne lekcje. EST i Metoda Sedony (jeśli już mam się posługiwać handlowymi nazwami) to dwie rzeczy, które najmocniej wpłynęły na moje życie (w praktyce). Tak więc również zachęcam do zapoznania się. 🙂

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Produkty w koszyku