Czym jest odpowiedzialność za swoje życie? Czy wina za problemy i odpowiedzialność to to samo? Kto odpowiada za to, że jesteś tam, gdzie jesteś? Niezależnie od tego, czy masz w życiu sukces, pieniądze, zdrowie, rodzinę, czy też jesteś nieudacznikiem, brak Ci szczęścia, nie masz pieniędzy etc – wiedz, że TAK CZY OWAK, jest to sukces, bowiem jesteś tam, gdzie tak naprawdę chcesz być.
Niektórzy potrzebują przysłowiowego kopa w tyłek, by coś się zmieniło. Ja należę do takich osób. Siedzą, marudzą, że coś jest nie tak. Szukają przyczyn w tzw. okolicznościach, czyli na zewnątrz. Są ofiarami losu, okoliczności, innych ludzi, państwa, systemu, rządu, męża, żony…. wybierz co chcesz, dopisz swoje.
Przyjęcie odpowiedzialności za siebie i swoje życie pomaga. O tym jest między innymi Trening EST.
Trening EST to w mojej opinii doprze zainwestowane kilka godzin. Wielka szkoda, że nie mogę wziąć udziału na żywo w takim treningu, gdyż nie odbywa się on już od wielu lat, ale… gdyby się odbywał,wziąłbym w nim udział na pewno. Jeśli jednak „przeżyjesz” tę książkę, zamiast ją tylko przeczytać, stwierdzisz być może, podobnie jak ja, że tak, coś się w umyśle dzieje.

Po co Ci to piszę?

Złote Myśli sprzedają „Księgę EST” która jest jakby sprawozdaniem z treningu. Polecam Ci ją, jeśli potrzebujesz coś zmienić w swym życiu, aby działało lepiej. Zobacz, przeczytaj opinie, kup i przeżyj.

Link do strony treningu EST

PS. Tak, to jest mój link partnerski do sklepu wydawnictwa Złote Myśli. Kiedy ją kupisz, zapłacą mi kilka złotych 🙂

0
Produkty w koszyku